Страви з картоплі

Головна    Страви з картоплі

Страви з картоплі — розділ нашого сайту, де ви зможете ознайомитися з безліччю унікальних рецептів. Усі страви з картоплі, з якими ви можете ознайомитись на нашому сайті, ми зібрали в окрему рубрику. Улюблені та відомі страви з картоплі, маловідомі і рідкісні рецепти — все це ми зібрали для господарочок, які хочуть порадувати своїх близьких і гостей. Усі страви з картоплі мають дуже докладні описи, які допоможуть вам приготувати навіть малознайому страву.

Автор:  Вікторія
Переглядів: 1100

Картопляні оладки з пастернаком

Картопляні оладки з пастернаком. Покроковий рецепт: з’єднуємо терті картоплю і пастернак з яйцем і зеленню, вимішуємо, смажимо оладки. Пастернак надає додатковий пікантний смак.
детальніше…

Автор:  Ліля
Переглядів: 836

Автор:  Галина
Переглядів: 1800

Картопляні крокети

Картопляні крокети — покроковий рецепт: формуем крокети з картопляного пюре, обвалюють у борошні, яйці, сухарях і обсмажуємо в олії.
детальніше…

Автор:  Люба
Переглядів: 2376

Запечена картопля

Запечена картопля — гарна страва до будь-якого столу, покроковий рецепт: картопля, запечена зі сметаною, грибами, приправами та прянощами.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 2827

Автор:  Люба
Переглядів: 1891

Деруни з грибами «Святкові»

Деруни з грибами «Святкові» — апетитно! Покроковий рецепт: робимо деруни з грибами, готуємо соус, викладаємо на деруни, прикрашаємо червоною рибою, огірочками, зеленню і лимоном.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 646

Автор:  Іра
Переглядів: 737

Деруни з сосисками

Деруни з сосисками, рецепт: натираємо картоплю, сосиски, цибулю на тертці, змішуємо з яйцем, борошном, смажимо деруни до скоринки.
детальніше…

Автор:  Валя
Переглядів: 960