Страви з грибів

Головна    Страви з грибів

Страви з грибів. В принципі, гриби в багатьох рецептах можна заміняти на ті, які є в наявності або які вам більше подобаються. Лісові гриби безсумнівно пахучіше магазинних, але їх сезон (на жаль!) недовгий. Тому магазинні гриби цілком допоможуть нам скоротати довгі місяці очікування нового сезону.

Автор:  Люба
Переглядів: 174

Фаршировані шампіньйони

Дуже популярний рецепт для фуршетного столу. Шампіньйони (капелюшки) заповнюються начинкою з смаженого бекону та сиру, потім запікаються 20 хвилин в духовці.
детальніше…

Автор:  Христина
Переглядів: 685

Рулетики з грибами і шпинатом

Ці рулетики робляться з тіста з сиром Філадельфія. Якщо не хочеться возитися перед приходом гостей, можна приготувати заздалегідь і заморозити, не випікаючи. Вони прекрасно збережуться в морозилці 3 місяці.
детальніше…

Автор:  Христя
Переглядів: 454

Грибний пиріг

Спосіб приготування грибного пирога: Заздалегідь підготуємо тісто, 600 г борошна, дріжджів і 1,5 склянок теплої води.
детальніше…

Автор:  Іра
Переглядів: 969

Автор:  Віка
Переглядів: 1004

Мариновані шампіньйони

Спосіб приготування маринованих шампіньйонів: Отже, гриби дуже добре промиваємо водою. У каструлі кип’ятимо воду, закладаємо гриби і варимо 4 хвилини.
детальніше…

Автор:  Галя
Переглядів: 2163

Гриби фаршировані фаршем

Спосіб приготування грибів, фаршированих фаршем: Помийте, обсушіть і подрібніть зелень. Помийте, обсушіть і відокремте ніжки грибів від капелюшків.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 10422

Лисички з беконом

Дрібно нарізати цибулю і бекон. Розтопити в сковороді шматочок масла і готувати цибулю з беконом, поки цибуля не розм’якшиться.
детальніше…

Автор:  Віка
Переглядів: 746

Автор:  Віка
Переглядів: 1262