Рецепти закусок

Головна    Рецепти закусок

Рецепти закусок, які ми зібрали в цій рубриці, порадують своєю різноманітністю — ви зможете знайти найцікавіші рецепти приготування гарячих і холодних закусок. Ми представляємо повний збірник страв і рецепти закусок з докладним описом. Всі рецепти закусок дозволять з самого простого набору продуктів приготувати унікальну і дуже смачну страву. Оригінальні рецепти закусок, зібрані у цій рубриці, обов’язково будуть корисними для кожної господині.

Автор:  Галя
Переглядів: 176

Гарячі бутерброди з шинкою

Це дуже зручний спосіб — позбавити холодильник від залишків шинки, сосисок, ковбаси, інших м’ясопродуктів і приготувати ситний і смачний сніданок. За 10 — 15 хвилин.
детальніше…

Автор:  Люба
Переглядів: 245

Закуска з сиром Фета

Легка пікантна закуска з сиру Фета із зеленню і часником, заправлена вершками. Може бути використана і як топпинг для бутербродів.
детальніше…

Автор:  Ліля
Переглядів: 249

Смажені крабові палички

Крабові палички багатьом припали до смаку, ми робимо з ними салати, начиняєм, хтось смажить з ними яєчню, а хтось й зовсім любить сирі. Є і ще один популярний рецепт — смажені крабові палички.
детальніше…

Автор:  Люба
Переглядів: 469

Автор:  Віка
Переглядів: 3017

Автор:  Юля
Переглядів: 321

Фаршировані кальмари

Сьогодні у нас вечеря з морепродуктів і овочів. Фаршировані кальмари — суцільні плюси: швидко, нескладно, корисно, красиво і смачно.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 336

Автор:  Віка
Переглядів: 332

Автор:  Галина
Переглядів: 502