Рецепти з овочів

Головна    Рецепти з овочів Існує велика кількість і видів рецепти з овочів. З давніх часів рецепти з овочів популярні на Русі. І недаремно адже овочі це незамінне джерело вітамінів і мікроелементів. Страви з капусти Страви з баклажанів Страви з кабачків

Автор:  Віка
Переглядів: 491

Оладки з кабачків

Оладки з кабачків, рум’яні, апетитні. Покроковий рецепт: натираємо кабачки, змішуємо з яйцями, борошном, зеленню, смажимо на олії оладки.
детальніше…

Автор:  Віка
Переглядів: 492

Овочева ікра

Овочева ікра — покроковий рецепт: смажимо-тушкуємо разом баклажани, помідори, моркву і приправи. Можна подавати окремо або як гарнір до м’ясних страв.
детальніше…

Автор:  Люба
Переглядів: 500

Овочеве рагу з грибами

Овочеве рагу з грибами — покроковий рецепт: готуємо овочі, послідовно злегка обсмажуємо і тушкуємо їх з грибами, які надають овочевому рагу додаткову нотку смаку.
детальніше…

Автор:  Галя
Переглядів: 556

Автор:  Галина
Переглядів: 445

Автор:  Люба
Переглядів: 423

Рагу з кабачками

Рагу з кабачками — рецепт приготування тушкованих шматочками кабачків, присмачених корицею та іншими приправами. Для здоров’я — суцільна користь.
детальніше…

Автор:  Валя
Переглядів: 562

Овочеве рагу з каррі

Овочеве рагу з каррі: овочі, присмачені каррі, роблять рагу таким пікантним! Покроковий рецепт. Може бути самостійною стравою або гарніром до м’яса.
детальніше…

Автор:  Галя
Переглядів: 424

Автор:  Віка
Переглядів: 389

Рулет з капусти з начинкою

Рулет з капусти з начинкою — корисна і смачна їжа. Покроковий рецепт: відварюємо квасолю і капусту, обсмажуємо начинку з квасолі, моркви, цибулі, загортаємо її в розкладені капустяні листи.
детальніше…

Автор:  Катя
Переглядів: 466

Автор:  Віка
Переглядів: 770