Рецепти випічки

Головна    Рецепти випічки Рецепти пирогів, пиріжків, тістечок, печива, хліба, булочок і всяких смачних виробів! Завжди приємно пити чай або каву з теплим домашнім печивом. Відразу і дім здається затишніше, і жити веселіше. У нашій колекції багато цікавих рецептів!

Автор:  Олена
Переглядів: 172

Автор:  Вікторія
Переглядів: 171

Шоколадні мафіни

Маффіни дуже насичені, злегка вологі, шоколадні-шоколадні, м’які, незрівнянні — неможливо зупинитися. Шоколад для вкраплень можна взяти будь-який, по-великому рахунку, але з гірким виходить найідеальніший шоколадкий смак.
детальніше…

Автор:  Віка
Переглядів: 170

Шоколадний пиріг з творогом

Дуже швидкий і нескладний у приготуванні пиріг з творогом, так би мовити «експрес-рецепт». На столі ніжний, повітряний, просто тане в роті… А якщо полити глазур’ю, то цілком зійде за тортик, можна полити кленовим сиропом, або ж просто як я присипати цукровою пудрою.
детальніше…

Автор:  Ірина
Переглядів: 207

Сирно — геркулесова запіканка з ягодами

Сирно — геркулесова запіканка з ягодами дуже смачна! А ще вона дуже корисна, з кожним шматочком відчуваєш заряд вітаміном С, який міститься в чорній смородині! І скажу вам чесно, дитина з’їла цілий шматок, яка це була для мене радість!
детальніше…

Автор:  Віка
Переглядів: 188

Банани запечені в тісті з геркулесу

Банан не тільки смачний фрукт, але і містить багато корисних для організму речовин. З усіх боків — чудовий продукт. Тому банан займає особливе місце в світі смачних рецептів і активно використовується в кулінарії.
детальніше…

Автор:  Галина
Переглядів: 202