Рецепти тортів

Головна    Рецепти тортів

Рецепти тортів на нашому сайті — одна з найбільш захоплюючих і корисних рубрик. Тут можна знайти найрізноманітніші і оригінальні рецепти тортів з самим докладним описом приготування. Ви зможете не тільки дізнатися нові рецепти тортів, але й ознайомитися з різними варіантами вже давно відомих і популярних. На нашому сайті можна поділитися своїми секретами приготування і запропонувати рецепти тортів з своєї колекції. Про ваші рецепти дізнаються багато господинь, для яких вони можуть стати справжньою кулінарної знахідкою.

Автор:  Люба
Переглядів: 167

Яблучний торт з карамельним баварським мусом з корицею

Дуже смачний, ніжний бісквіт, розсипчасті, хрусткі пісочні коржі з горіховим смаком і коричною ноткою. Яскравий, легкий, ніжний мус і карамельні яблука. Приготування тора можна розбити на два етапи. У перший день приготувати бісквіт і пісочне тісто. На другий день зробити мус і карамельні яблука, а також спекти пісочні коржі.
детальніше…

Автор:  Галя
Переглядів: 206

Автор:  Віка
Переглядів: 562

Автор:  Люба
Переглядів: 431

Автор:  Марта
Переглядів: 765

Торт Макове поле

Збийте в мисці яйця з цукром, перемішайте з борошном. Перелити отримане тісто у форму і розрівняйте, помістіть в гарячу духовку.
детальніше…

Автор:  Люда
Переглядів: 578

Торт Опале листя

Приготувати тісто. Яйця збити з цукром. Додати сметану, какао-порошок, гашену соду. Поступово ввести борошно, тісто має бути, як густа сметана.
детальніше…

Автор:  Люба
Переглядів: 553

Автор:  Люба
Переглядів: 505

Торт Ванільний сметанник

Торт Ванільний сметанник з пісочної основою і сметанною заливкою за смаком дуже нагадує чізкейк, з м’якою сирною текстурою і вершково-ванільним смаком.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 555