Рецепти соусів

Головна    Рецепти соусів Рецепти соусів, підлив, заправок для салатів, маринадів для шашлику. Солодкі соуси, аджика, песто та інші.

Домашній майонез за 1 хвилину

Багато хто з нас вважають за краще домашній майонез. Але навряд чи багатьох надихає хай не настільки складний, однак скрупульозний і досить довгий спосіб його приготування. Тоді виручить рецепт «Домашній майонез за 1 хвилину». Тим більше, що його основні інгредієнти — це олія і … молоко.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 422

Автор:  Галя
Переглядів: 341

Соус Сальса — вариант

Рецептів сальси — не один і не два, в нього можуть входити шматочки різних овочів, незмінні тільки томати і перець чилі. І ще треба неодмінно дотримувати головне правило: всі інгредієнти сальси подрібнюються вручну. Кажуть, це головний секрет смаку і популярності соусу.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 401

Коричневий огірковий соус

Якщо збираєтеся подати страву з фаршу, свинини, баранини або яловичини, які тушилися з рисом або іншими крупами — коричневий огірковий соус збагатить смак будь-якої страви.
детальніше…

Автор:  Віка
Переглядів: 307

Коричневий основний соус

Коричневий основний соус подається до тушкованого, смаженого і запеченого м’яса. Крім того, він став основою для приготування багатьох інших соусів.
детальніше…

Автор:  Віка
Переглядів: 387

Сметанний соус

Ви напевно пам’ятаєте смак цього соусу з дитинства. Наші зайняті мами готували його на швидку руку. Сметанний соус гарний і з відварним, і з тушкованим м’ясом.
детальніше…

Автор:  Ліля
Переглядів: 377

Святковий соус до смаженого м’яса

Цей нескладний у виконанні гарячий соус до смаженого м’яса і страв з смажених субпродуктів хороший тоді, коли в ньому присутні всі інгредієнти. Він дарує м’ясу неповторний смак. Напевно, ми не будемо робити його щодня. Але до святкових страв — безсумнівно.
детальніше…

Автор:  Іра
Переглядів: 396