Рецепти салатів

Головна    Рецепти салатів

Рецепти салатів, які ви зможете знайти в цій рубриці, допоможуть розширити ваші знання в їх приготуванні. Всі салати, якими ми вирішили поділитися з читачами, докладно описують весь процес приготування. Найпопулярніші рецепти, які можна приготувати в домашніх умовах, ми зібрали і розмістили на цій сторінці. Кращі рецепти салатів — овочеві та фруктові, м’ясні та рибні, всі рецепти докладно описані і супроводжуються порадами для господарочок.

Салат з капустою, яблуком і беконом

Дуже простий і доступний сезонний салат набуває новий смак завдяки присутності в ньому угорського бекону, який на відміну від сирокопченого не потрібно піддавати додатковій тепловій обробці, він дуже м’який та ніжний.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 202

Салат з 3 видів капусти

Цей салат можна готувати з будь-якої капусти, яка є під рукою. Загляньте в холодильник. Напевно, там залишилося щось від позавчорашнього борщу або від салату. Адже капуста не тільки корисний і дешевий продукт, вона ще й незвично економна.
детальніше…

Автор:  Галя
Переглядів: 210

Капустяно-морквяний салат з манго

Поки готується у Вас основна стравао, Ви сміливо можете приготувати цей салат за кілька хвилин. Або ж просто посидіти зі своєю другою половинкою в недільний (суботній) вечір з пляшкою вина і з таким легким салатом.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 236

Азіатський салат з апельсинами і горіхами кешью

Іноді так хочеться побалувати себе чимось легким, вітамінним і оригінальним. Можна спробувати приготувати азіатський салат з апельсинами і горіхами кешью. Його цікавий смак не залишить байдужими тих, хто любить поєднання мало кисло-солодкого і солоного. Його текстура сподобається тим, хто віддає перевагу хрустким і легким салатам.
детальніше…

Автор:  Люба
Переглядів: 211