Рецепти на свята

Головна    Рецепти на свята Чекаєте гостей? Немає проблем! Новий рік, дитячий День народження або просто фуршет — ви завжди будете на висоті, приготувавши смачні і цікаві страви за нашими рецептами. Рецепти на новий рік Салати на новий рік Страви на різдво Рецепти пасок

Автор:  Вікторія
Переглядів: 175

Автор:  Люба
Переглядів: 508

Торт з волоськими горіхами

Торт з волоськими горіхами, звичайно, вимагає досить багато уваги і часу, правда, не підряд, а з перервами. Але зате який результат! Гості та домашні просто охнуть!
детальніше…

Автор:  Юля
Переглядів: 380

Як спекти торт «Наполеон»

«Наполеон» — торт, досить витратний за часом. Але, погодьмося, задоволення, яке він доставляє тим, для кого ми його готуємо, та й собі теж, варто цього часу. А якщо правильно організувати процес — то і часу потрібно менше.
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 756

Форель в шампанському

Форель — це смачно. Шампанське — ще б пак! Але форель в шампанському — це треба приготувати і, тільки спробувавши, зрозумієщ, навіщо їх з’єднують. Пропонований рецепт — один з нескладних варіантів цієї чудової страви.
детальніше…

Автор:  Люба
Переглядів: 337

Лосось в мигдально-сирній скоринці

Лосось в мигдально-сирній скоринці — це той випадок, коли простий спосіб приготування, доступний і починаючому кулінарові, дозволяє отримати першокласний смак риби. Хоча лосось така риба, що зіпсувати його — це треба сильно постаратися.
детальніше…

Автор:  Валя
Переглядів: 347

Сьомга з вершковим мусом

У сьомзі з вершковим мусом все враховано: і цілюща сила шпинату, і те, що поєднання сьомги і шпинату вкрай корисно, і … Але головне — це неможливо апетитно і шалено смачно!
детальніше…

Автор:  Марта
Переглядів: 358

Запечений морський окунь

Смачне біле м’ясо і майже відсутність дрібних кісток роблять морського окуня однією з улюблених багатьма риб. Він хороший, навіть якщо запечений в духовці простим рецептом.
детальніше…

Автор:  Галина
Переглядів: 395