Рецепти десертів

Головна    Рецепти десертів

В цьому розділі до вашої уваги представлено великий вибір рецептів десертів, на будь який смак.

Фрукти в вині

Фрукти в вині — привабливий десерт. Рецепт: фрукти нарізаємо, укладаємо в келихи, заливаємо вином і збитими вершками з горіхами.
детальніше…

Автор:  Юля
Переглядів: 533

Десерт з ківі, кавуна і дині

Десерт з ківі, кавуна і дині — рецепт: м’якоть ківі, кавуна і дині перетворюємо в пюре, розміщуємо на тарілці трьома різнокольоровими сегментами, в середині — кульки з дині, просочені вином.
детальніше…

Автор:  Галя
Переглядів: 470

Шоколадний мус

Шоколадний мус — смачний десерт. Рецепт: розтоплюємо шоколад, додаємо жовтки і збиті білки яєць, лимонну цедру. Розливаємо, охолоджуємо.
детальніше…

Автор:  Валя
Переглядів: 650

Десерт в шоколаді

Десерт в шоколаді — дуже красиво! Рецепт: плавимо на водяній бані шоколад, занурюємо шматочки фруктів і ягоди, даємо застигнути.
детальніше…

Автор:  Іра
Переглядів: 444

Десерт з морозивом

Десерт з морозивом — смачно і просто. Рецепт: розтираємо журавлину з медом, додаємо мигдаль, корицю і ваніль. Розкладаємо в креманки шарами.
детальніше…

Автор:  марта
Переглядів: 573

Яблука в тісті

Яблука в тісті — хороший легкий десерт. Рецепт: чистимо яблука, тушкуєм в сиропі, загортаємо в листкове тісто і запікаємо.
детальніше…

Автор:  Галя
Переглядів: 457

Крем кавовий

Крем кавовий — дуже простий і смачний. Рецепт: збиваємо жирні вершки, додаючи цукор, з’єднуємо розчинну каву з вершками і вмышуэмо в кавовий крем.
детальніше…

Автор:  Ліля
Переглядів: 473

Малиновий мус

Малиновий мус — класний десерт. Рецепт: вичавлюємо сік, варимо сироп, додаємо малину і желатин, протираємо, збиваємо з білками і вершками. Розливаємо у форми, охолоджуємо.
детальніше…

Автор:  Леся
Переглядів: 433

Сирний десерт із цукатами

Сирний десерт із цукатами. Рецепт: викладаємо форму печивом, просочуємо його малиновим мусом, заповнюємо сиром з цукатами і шоколадом, охолоджуємо, перевертаємо десерт на тарілку.
детальніше…

Автор:  Віка
Переглядів: 431

Автор:  Юля
Переглядів: 364

Шоколадний мус тірамісу

Шоколадний мус тірамісу, рецепт: змішуємо на водяній бані масло, каву, шоколад. Збиваємо вино з цукром, жовтками, маскарпоне, додаємо шоколадну суміш, збиті вершки, розкладаємо, охолоджуємо, прикрашаємо вершками і шоколадом.
детальніше…

Автор:  Юля
Переглядів: 488